Wybór męskiej kurtki

Mężczyźni coraz częściej dbają o swój wygląd i zwracają uwagę na najnowsze trendy. To właśnie dlatego pojawia się coraz więcej modnych kurtek męskich na zimę i na lato. Jak wybrać odpowiedni fason męskiej kurtki i jak ją nosić?

Kurtka puchowa dla mężczyzny

Puchowa kurtka męska to częsty wybór. Pikowane kurtki odznaczają się klasyczną estetyką i łączyć je można zarówno z casualowym, jak i z formalnym stylem. Taka kurtka to ubranie, które każdy mężczyzna powinien posiadać w swojej garderobie. Sklep odzieżowy Brendi przygotował wiele modnych i praktycznych kurtek na zimę i na jesień, które zapewnią optymalny komfort termiczny i właściwy wygląd w każdej sytuacji.

Męska kurtka bejsbolówka

Kurtka typu bejsbolówka wywodzi się z amerykańskich liceów i uczelni, gdzie była początkowo znakiem rozpoznawczym sportowców. Z czasem ten fason kurtki przeniknął do świata mody i obecnie cieszy się dużą popularnością. Tego rodzaju kurtki zdecydowanie zaliczają się do casualowych kreacji i odznaczają się młodzieńczym duchem. Taka kurtka doskonale nadaje się na wiosnę i z całą pewnością przypadnie do gustu pewnym siebie mężczyznom, którzy chcą wyróżnić się z tłumu.

Skórzana kurtka męska

Nic nie zastąpi jednak klasycznej skórzanej kurtki, która już od lat kojarzona jest z wizerunkiem modnego mężczyzny. Do najpopularniejszych fasonów zaliczają się ramoneski ze skośnymi zasuwakami, proste kurtki cafe racer oraz skórzane bomberki. Wszystkie kurtki skórzane odznaczają się jednak niepowtarzalną stylistyką, która sprawia, że świetnie nadają się do noszenia na co dzień. Proste kurtki skórzane w eleganckim odcieniu brązu można nawet łączyć z koszulą i krawatem.

Zobacz też: hotelvillas

About the author