Trendy na stoku

Bardzo dużo osób chce być modnych obojętnie w jakich są warunkach. Jeśli ktoś chodzi modnie ubrany na co dzień to bardzo prawdopodobne, że nawet jak pojedzie na ferie w góry to będzie chciał wyglądać porządnie i modnie. Dla wielu osób, szczególnie z gór takie podejście wydaje się dziwne i dla nich najważniejsza jest funkcjonalność danej rzeczy, a nie to jak się będzie w niej wyglądało. Jednak w góry nie jeżdżą tylko osoby, które cenią sobie funkcjonalność ale także bardzo znane osobistości, które chcąc nie chcąc nie mogą sobie pozwolić na to żeby wyglądać źle, obojętnie w jakich warunkach. Dlatego poniżej zostaną przedstawione trendy na sezon zimowy wśród kurtek.

1. Kurtka zimowa z futrzanym kapturem
Jest to element wystroju, na który stawiają przede wszystkim kobiety. Futrzane kaptury są obecnie w modzie i nic nie wskazuje na to żeby miały one zniknąć. Poza tym, że futrzany kaptur wygląda bardzo dobrze, to do tego jest to bardzo funkcjonalna część kurtki narciarskiej. Taki kaptur potrafi naprawdę dobrze ogrzać nie tylko głowę ale też całe ciało, ponieważ jak wiadomo najwięcej ciepła ucieka właśnie przez głowę, więc jeśli ona będzie bezpieczna to można być prawie pewnym, że całe ciało będzie bardzo dobrze dogrzane.

2. Kurtki zimowe bez kapturów
Jest to moda, która powraca. Bardzo często można spotkać się właśnie z takim schematem, gdy pewna rzecz wyszła już z mody i nagle wraca z pełnym impetem. Właśnie takim czymś są kurtki narciarskie bez kapturów, bardzo często noszone przez osoby starsze, które po prostu nie lubiły nosić kaptura i wolały czapkę. W tym momencie będą mogły one wyjąć swoją starą kurtkę z szafy i iść w góry, na pewno będą wyglądały bardzo modnie.

3. Kurtki do kolana
Jest to moda, która jest także z 2018 roku, jednak nic nie wskazuje na to żeby miała się ona zmienić. Kurtki takie są bardzo ciepłe i na pewno chronią nie tylko górę ciała przed zimnem ale także resztę. Co sprawia, że pomimo tego że wyglądają one bardzo dobrze to do tego są bardzo funkcjonalne i można je nosić bez obaw, że będzie zimno nawet przy bardzo wysokich mrozach.

Podsumowując, wybierając kurtkę narciarską warto zwrócić uwagę na to czy kurtka jest funkcjonalna. Mimo, że często bardzo modne rzeczy nie są zbyt funkcjonalne to w rankingu można spotkać kurtki, które łączy moda i funkcjonalność. Warto pamiętać o tym, że idąc w góry należy ubrać się bardzo ciepło i zadbać przede wszystkim o głowę, bo tak jak zostało wspomniane wcześniej, to właśnie przez tę część ciała ucieka najwięcej ciepła.

About the author