Modna odzież od projektantów

Moda na ubrania towarzyszy nam, od kiedy zaistnieli wielcy jej kreatorzy. Oczywiście to co dla jednego człowieka może być super modne, dla innego może okazać się nietrafionym strzałem. Moda to pojęcie płynne, corocznie zmieniające się kilkukrotnie trendy nad którymi ciężko zapanować i nadążyć, a do tego ceny.

Nie każdego z nas stać na markowe ciuchy prosto od producentów. Korzystamy z portali zniżkowych, gdzie ubrania przyjeżdżają do nas zza granicy, po dokonaniu zakupów przez internet. Warto wiedzieć o istnieniu stron, na których za markowe ciuchy płacimy mniej, na promocji.

Najlepiej mają hipsterzy, sięgają tylko po ubrania z młodości swoich rodziców, o ile gdzieś się ostały. Jeśli nie, zmuszeni są biegać po lumpeksach, czyli sklepach z tanią odzieżą, gdzie mogą znaleźć mnóstwo odpowiadających im staroci.

Młodsze pokolenie i tendencja utrzymująca się w tym roku, to jak najdroższe ubrania, najbardziej znanych kreatorów mody od Pierre Cardin po YSL. To jest właśnie teraz modna odzież.

Młodzi preferują zdobycie tych gadżetów w każdy sposób, byle skuteczny. Słyszałem o przypadkach trafienia takich super markowych ubrań wprost właśnie ze sklepu z odzieżą używaną, więc tam spotkamy nie tylko emerytów i hipsterów, ale również osoby młodsze.

Marki streetwear’owe to już oddzielna bajka. Niektóre z nich są naprawdę ekskluzywne. Choćby Hermes Paris,Coco Channel, Prada czy Gucci. Wszystkie ceny ubrań podanych firm są naprawdę niebotyczne, a młodzież, którą rzeczywiście stać na te ciuszki to wyjątki potwierdzające teorię o ekskluzywności tych produktów.

Na koniec pamiętajmy, że większość z markowych produktów, które w życiu zobaczymy będzie podróbką.

Czytaj także: kurtka zimowa dla mężczyzny

About the author