Jaki szalik do granatowej kurtki

Granatowa kurtka sprawdza się w wielu sytuacjach. Można ją nosić do pracy, szkoły czy na spotkania z przyjaciółkami. Warto jednak pamiętać, że jest to kolor, do którego można dobierać kolorowe dodatki. Jaki szalik do granatowej kurtki będzie pasował?

Stonowane kolory

Granatowe kurtki można traktować tak jak czarne. Jest to duże ułatwienie dla pań, które nie zawsze wiedzą jakie dodatki będą pasowały.

Zastanawiając się jaki szalik do granatowej kurtki wybrać warto pamiętać o stonowanych kolorach, które są klasyczne i eleganckie. Wybierając subtelną szarość można spokojnie stworzyć stylizacje do biura czy na wyjście do teatru.

Czarny szalik również będzie odpowiedni na każde wyjście. Warto również pamiętać, by tworzyć komplety. Szalik, czapka oraz rękawiczki w tym samym kolorze zawsze będą stylowo wyglądały.

Kremowa biel to kolor, który również będzie dobrze pasował do granatowej kurtki. Jest to kolor uniwersalny.

Sprawdź to:

Baw się kolorem!

Granatowa kurtka będzie wyglądała świetnie, gdy rozjaśnimy ją kolorowym akcentem. Wybierając szalik warto o tym pamiętać i pozwolić sobie na stworzenie kilku ciekawych kompletów kolorystycznych.

Bardzo elegancki będzie szalik w kolorze pudrowego różu czy odcieniu brązu. Są to kolory stonowane, ale ożywią stylizację. Panie, które lubią mocniejsze kolory mogą postawić na stonowaną czerwień, a nawet odcień bordo.

Panie, które mają ciemniejszą karnację będą bardzo dobrze wyglądały w dodatkach o mocnych kolorach. Czerwień, pomarańcz czy żółć będą podkreślały ciemną cerę. Należy jednak bardzo ostrożnie podchodzić do tych kolorów. Panie, które mają jasną cerę nie będą dobrze wyglądały w tych kolorach.

Wybierając szalik do granatowej kurtki można również postawić na wielobarwne modele. Koniecznie trzeba jednak pamiętać, by kolor, który występuje na szaliku był również elementem czapki. Dzięki takiemu połączeniu stylizacja będzie spójna i harmonijna.

About the author