Jak wybrać modną kurtkę na jesień?

Lato wciąż trwa, ale nim się obejrzymy, już będzie końcówka sierpnia. Zmusi nas ona do rozstania się z lekkimi i zwiewnymi ubraniami oraz wyciągnięcia z szaf grubszej i cieplejszej odzieży. Już teraz przepatrzmy więc przeróżne modne kurtki jesienne, by którąś z nich uzupełnić swoją garderobę. Możemy iść z duchem czasu i zdecydować się na coś naprawdę szalonego, wręcz ekstrawaganckiego albo postawić na klasykę i wybrać model ponadczasowy, który pozostanie już z nami na lata.

Sprawdźmy więc, co w modzie piszczy. Zobaczmy, jak wyglądają trendy przygotowane na jesień 2020 i dowiedzmy się, co będzie noszone na ulicach podczas jesiennej pluchy. Projektanci już teraz powoli prezentują swoje najnowsze kolekcje. Z nich jesteśmy w stanie odczytać, które modele kurtek znajdą się na topie – ponownie będą to ramoneski, jednakże tuż obok nich pojawią się znacznie ciekawsze i odważniejsze propozycje. Moda ma nas zainspirować i zachęcić do zabawy z własnym wyglądem. Nie możemy bowiem całkowicie się nią kierować. To tak nie działa.

Może się bowiem okazać, że wszystkie te modne kurtki jesienne totalnie nie pasują do naszej garderoby. Kupimy coś teoretycznie świetnego i zapłacimy za to grube pieniądze, a potem w ogóle nie będziemy tego nosić. Często tak właśnie się zdarza. Za bardzo skupiamy się na tym, by wyglądać zgodnie z aktualnymi trendami, przez co zapominamy o własnym stylu, który powinien być najważniejszy. Tak naprawdę moda nie musi mieć dla nas żadnego znaczenia. Lepsze efekty osiągniemy, gdy zaczniemy ubierać się zgodnie z własnym stylem.

Sprawdź: czym charakteryzują się porządne kurtki zimowe damskie?

About the author